SİZİ ARAYALIM!

Yön. Kurulu Başkanın Mesajı

Yön. Kurulu Başkanın Mesajı

1950′li yıllarda inşaat sektörüne müteahhitlik ile başlayan aile şirketimiz, günümüzde kurumsallaşarak faaliyetlerine Birleşim İnşaat çatısı altında devam etmektedir. Birleşim İnşaat İstanbul’un çeşitli bölgelerinde “yap-sat” sistemiyle birçok apartman, iş merkezi, site ve villa projelerini başarıyla tamamlamıştır. Değişen ve gelişen inşaat tekniklerimiz ve kapasitemizle, yeni projelerimiz yaşama geçirilmekte, orjinal tasarımlara sahip yapılar inşaa edilmektedir.

Grubumuz bünyesinde yer alan konularında uzmanlaşmış kuruluşlarımızla, daha hızlı, daha kaliteli ve daha dinamik bir üretim anlayışı ile, yaşanır ekonomik projelere imza atmaktayız. Güven esaslı,güçlü sermaye yapısına sahip ve deneyimli teknik kadromuz ile geniş makine parkımızı kullanarak amaçladığımız hedeflere daha kolay ulaşmaktayız.

Özenle ve benimseyerek çalıştığımız sektörümüzde; mesleki etiğe sadık kalarak, önce insan prensibiyle çalışmaktayız. Bu bağlamda işbirliği yaptığımız tüm kişi ve kurumlarla dürüstlük, tutarlılık ve saygı kuralları çerçevesinde her zaman sürdürülebilir ilişki içerisinde olmayı amaçlamaktayız. Mutlu ve başarılı çalışanlarımızla, bitmek bilmeyen güç ve moralimizle, yapımını bitirmiş olduğumuz projelerdeki vizyonumuzu yeni projelere de aktarmayı amaçlıyoruz.

Gelişen dünyanın modern çağının gerektirdiği tüm teknik avantajlarla ve insani değerleri yaşatma arzumuzla nice yeni projelerde buluşmayı diliyoruz…